WYRÓŻNIONE PRODUKTY

ARTYKUŁY SZKOLNE

ARTYKUŁY SZKOLNE

Aktywne filtry

FARBY OLEJNE 161500 KPL. 10...

0 Opinii
Cena 69,90 zł

Komplet 10 farb olejnych, charakteryzujących się wysoką intensywnością barwy oraz dobrą odpornością na światło i trwałością kolorów. Wytwarzane na bazie klasycznego oleju, rozpuszczalne w oleju terpentynowym. Dostępne również w zestawach z podstawowymi mediami i akcesoriami oraz w pojedynczych kolorach.

FARBY WITRAŻOWE

0 Opinii
Cena 18,90 zł

Farbki witrażowe przeznaczone są do tworzenia wzorów zdobniczych własnego projektu lub z gotowych szablonów, które po wyschnięciu można przyklejać na wszelkiego rodzaju gładkie powierzchnie.Pojemność farby 10,5 ml. W zestawie znajdują się farbki w dziewięciu kolorach, czarny kontur, folia oraz pięć szablonów.

BLOK AKWARELOWY,...

0 Opinii
Cena 24,00 zł

Bloki malarskie jednostronnie klejone, przeznaczone do akwareli, a także akwaforty,gwaszu, tempery i akrylu. Wysoka gramatura papieru zabezpiecza go przed nieporządanym, marszczeniem się pod wpływem wody.

KLEJ MAGICZNY 45g

0 Opinii
Cena 3,50 zł

Klej Magic znany chyba każdej scraperce, będący dla większości podstawowym narzędziem pracy. Klei ze sobą prawie wszystko, czego używa się przy scrapowaniu: papier, karton, tekturę, tkaniny, metal, drewno, ceramikę, folię aluminiową, korek a nawet plastik. Po wyschnięciu jest przezroczysty. Precyzyjny aplikator pozwala na przyklejanie nawet bardzo drobnych elementów.